Duyuru Web Sitemize Özel % 20 indirimimiz bulunmaktadır!!’

LEEA SPA

Kapadokya bölgesi için ‘’Butik Otel’’ konsepti, hiç yabancı değil.20-25 odadan oluşan çok şık butik oteller aile işletmeleri olarak 1989 yılından beri çok özel ve itina dolu hizmetler vermekte.

CCR Hotels&SPA ise butik oteller arasında 121 adet odası, toplantı salonu, biri kapalı 2 adet ısıtmalı yüzme havuzu, 1500m2 kapalı alanda hizmet veren SPA merkeziyle bu kez ‘’ Butik Otel’’ olmaktan çok ‘’Butik Servis’’ vermeyi de hedefliyor.

Kayalardan oyma doğal dokusu, masaj-terapi odaları, eşsiz gündoğumu ve günbatımı manzarasıyla bölgenin tek spa otelidir. 

Cappadocia Cave Resort Hotels & SPA  3 Kasım 2013 tarihinde Londra’nın ünlü ve tarihi oteli Grosvener House Otel’de düzenlenen 5 Star Hotel Awards töreninde bu kez ‘’ En iyi Spa oteli’’ ödülüne layık görüldü..

Bu ödüle layık görülmesindeki en önemli faktör, dünyanın ilk kayadan oyma Spa’sı olması ve bu orijinal ve fantastik mekânda vermiş olduğu kaliteli hizmettir.

Eğer yılbaşı programınızı yapmadıysanız Cappadocia Cave Resort’u aklınızın bir köşesine yazın. Eminiz size özel sürpriz dolu bir paket sizi bekliyor olacaktır.

Bir çiçekten adını alan CCR Hotels’in spa merkezi LEEA SPA güler yüzlü ekibi ile sizi öyle sıcak karşılıyor ki, hemen sorunlarınızı anlamaya çalışıyor ve size özel sağlık ve güzellik programları ile sizi kısa sürede baştan yaratıyor.